Kanalinis polikarbonatas - ne tik šiltnamiams

list Kategorijoje: Reklama, statyba Įkėlimo data: favorite Peržiūrėta kartų: 2290
Kanalinis polikarbonatas - ne tik šiltnamiams

Kanalinis polikarbonatas - patogus, greitas ir stilingas statybos būdas!


Mūsų šalyje kanalinis polikarbonatas vis dar asocijuojasi su šiltnamiais ar geriausiu atveju – terasų  stogeliais. Tuo tarpu pasaulinėje praktikoje jis jau plačiai naudojamas kaip konstrukcinė medžiaga modernių statinių statyboje, projektavime ir interjere.


Kanalinis polikarbonatas – ne tik šiltnamiams

Polikarbonatas – tai skaidrus polimeras, išsiskiriantis ypač aukštu atsparumu smūgiams, esant ir žemoms temperatūroms, pasižymi mechaniniu tvirtumu, geromis dielektrinėmis savybėmis ir pan. Dėl savo skaidrumo, lengvumo, patikimumo ir ypač gero šilumos laidumo koeficiento, ši medžiaga plačiai naudojama stogų ir sienų konstrukcijose.
Polikarbonato plokštės gali būti monolitinės, vientisos, kurios įprastai naudojamos stogų dengimui, langų stiklinimui ar vėjo apsauginių barjerų įrengimui. Tačiau architektūroje ir statybose įdomesnis ir kur kas plačiau pritaikomas būtų kanalinis polikarbonatas.

Peržiūrėti asortimentą


Kanalinio polikarbonato plokštės jau kurį laiką pasaulyje naudojamos pertvarų konstrukcijose. Jomis dengiamos neriboto tūrio, formų ir dydžių erdvės, kurias uždengti, pavyzdžiui, stiklu, būtų paprasčiausiai neįmanoma dėl ypač didelio svorio ir dūžio rizikos. Todėl tai pakankamai populiari medžiaga stadionų, arenų, baseinų, maniežų ar kitų pastatų statybose, kuriose reikalingas medžiagos lengvumas ir atsparumas gamtos veiksniams.


Taip pat dar keli labai svarbūs aspektai, kodėl architektai ar dizaineriai vis dažniau renkasi naudoti šią medžiagą – nesudėtingas apdirbimas, formavimas ir geras optinis skaidrumas. Priklausomai nuo poreikių ir pasirinkto plokštės tipo, laidumas šviesai gali siekti nuo 63 iki 82%.Taigi per šią medžiagą lengvai sklinda šviesa, o negana to, modernių technologijų dėka, gaminamos netgi tokios plokštės, kurios iš išorės gali būti tam tikros spalvos, tačiau į vidų skleis tik natūralią dienos šviesą. Na, o daugiasluoksnė medžiagos struktūra suteikia medžiagai tvirtumą ir stabilumą, taip pat gerą šilumos laidumą.

Populiariausios kanalinio polikarbonato pritaikymo sritys

Stadionai ir sporto statiniai

Kanalinio polikarbonato plokštės yra plačiai naudojamos norint įsileisti natūralią dienos šviesą į stadionus, arenas, maniežus, sporto statinius. Natūrali dienos šviesa skatina gražios žolės augimą, sutaupo išlaidas skirtas apšvietimui.

Pastogės ir pėsčiųjų takai

Kanalinio polikarbonato plokštės yra lengvos, tačiau stiprios ir tvirtos. Plačiai naudojamos pastogėms, pėsčiųjų takams dengti, sandėliams, prekybos centrų įėjimams, mokyklų pastatams, kavinėms ir restoranams, automobilių stovėjimo aikštelėms. Plokštės yra tinkamos lenkti, gali būti tiekiamos su UV apsauga iš abiejų pusių, tai reikalinga, kai plokštė yra veikiama saulės ne tik iš vienos pusės.

Sodininkystė ir žemės ūkis

Kanalinis polikarbonatas yra tvirtas ir ilgaamžiškas. Tai yra ideali stoglangių ir šoninių langų stiklinimo priemonė, norint, kad natūrali dienos šviesa patektų į žemės ūkio pastatų vidų. Gali būti naudojamas komerciniuose šiltnamiuose, sodo centruose, oranžerijose, galvijų stoginėse, melžimo patalpose, daržinėse.

Namai

Kanalinio polikarbonato plokštės gali būti įvairių atspalvių, kuriuos patogu pritaikyti įvairiems šviesos pralaidumo ir saulės spindulių kontrolės lygiams bei patraukliai apdailai. Tai yra ideali stiklinimo medžiaga stoglangiams, žiemos sodams, kupolams, terasų stiklinimui, baseinų uždengimui, priestatams, pavėsinėms, įvairioms apsaugoms nuo saulės ar bet kur interjere. Lengvas, paprastai montuojamas, ilgaamžis, todėl idealiai tinka įvairių „pasidaryk pats" projektų stiklinimui namuose ir sode.
Pateikiame pagrindinius kanalinio polikarbonato privalumus:


TVIRTUMAS IR ATSPARUMAS SMŪGIAMS

Kruša, varvekliai, vandalizmo aktai ar atsitiktinis stogo stiklo sugadinimas gali būti pavojingi, o jų padariniai brangiai kainuoti. Kanalinis polikarbonatas yra net iki 200 kartų stipresnis už stiklą ir atsparus smūgiams, todėl tai yra ideali stiklinimo medžiaga daugelyje sričių.

UV APSAUGA IR APSAUGA NUO ATMOSFEROS POVEIKIO

Kanalinio polikarbonato plokštės turi UV apsauginį, koekstruduotą vienoje (dažniausiai) arba abiejuose plokštės pusėse. Jis taip pat apsaugo polikarbonato plokštę nuo atmoferos poveikio.

TERMOIZOLIACIJA IR ENERGETINIS EFEKTYVUMAS

Kanalinis polikarbonatas yra daugiasluoksnė medžiaga, kuri praleidžia natūralią šviesą ir sumažina šilumos nuostolius. Kanalinio polikarbonato plokštės yra įvairių struktūrų ir storių: 55mm storio plokštė gali pasiekti šilumos laidumo koeficientą iki 0,83 W/m2K. Plokštės kanalų struktūrų įvairumas mažina šilumos nuostolius, pagerina bendrą pastato energijos vartojimo efektyvumą, bei sumažina dirbtinio apšvietimo poreikį.

LAIDUMAS ŠVIESAI IR SAULĖS ENERGIJOS KONTROLĖ

Skaidraus kanalinio polikarbonato laidumas šviesai gali siekti 82%. Taip sumažinamas dirbtinio apšvietimo poreikis ir eksploatacinės pastato aptarnavimo išlaidos. Baltos spalvos plokštės naudojamos norint labiau išsklaidyti šviesą.

ATSPARUMAS CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ POVEIKIUI

Kanalinio polikarbonato plokštės pasižymi puikiu atsparumu daugeliui cheminių medžiagų. Atsparumas konkretiems junginiams priklauso nuo koncentracijos ir temperatūros, poveikio trukmės ir plokštės panaudojimo paskirties.

DEGUMAS

Kanalinis polikarbonatas atitinka aukščiausią Europos bandymų klasifikaciją EN13501-1, B-s1, d0.

GARANTIJA

Standartinėms kanalinio polikarbonato plokštėms yra suteikiama 10 metų garantija. „Light“ ir „Eko“ plokštės tokios garantijos neturi.Kaip jau turbūt pastebėjote, ši, iš pirmo žvilgsnio paprasta medžiaga, iš tiesų yra pakankamai sudėtinga ir gali stipriai skirtis paviršiaus tvirtumu, atsparumu aplinkos poveikiui, plokščių chemine sudėtimi bei pačios plokštės struktūra – viduje esančių pertvarų skaičiumi bei forma. Taigi, būtina pabrėžti, jog labai svarbu pasirinkti tikrai kokybišką produktą, kurį siūlo patikimas gamintojo tiesioginis atstovas, antraip tikėtina, kad visos geriausios medžiagos savybės gali neatsiskleisti.
Kanalinis polikarbonatas ir montavimo priedai

Sausio Vasario Kovo Balandžio Gegužės Birželio Liepos Rugpjūčio Rugsėjo Spalio Lapkričio Gruodžio
Prekių krepšelis

Registruotis

Sukurti naują paskyrą

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite dabar Arba Atstatykite slaptažodį