PAIEŠKOS FILTRAI

Storis (mm)
Plotis (mm)
Eksploatavimo temperatūra (°C)
Techniniai audiniai

Siūlome konstrukcinius, termoizoliacinius stiklo pluošto audinius ir neaustines medžiagas visoms pramonės rūšims. Taip pat aukštatemperatūrinius silicio stiklo pluošto, keramikinio pluošto audinius bei neaustines medžiagas.

Techniniai audiniai  Rasta 47 prekės(-ių).

Prekių grupės

 • Stiklo pluošto audiniai

  Tai neasbestinės termoizoliacinės medžiagos. Atsparios mechaniniam poveikiui, aukštoms temperatūroms, turi žemą šiluminį pralaidumą, jas lengva mechaniškai apdirbti. Naudojamos džiovyklų, katilų, degiklių ir kt. termoizoliacijai įvairiose pramonės šakose. Taip pat naudojamos, kaip vamzdynų, jų armatūrų, įvairių statinių, technologinių įrenginių ir pan. termoizoliacijos paviršutinis sluoksnis.

 • Keramikinio pluošto audiniai

  Keramikinio pluošto audinys yra austinė medžiaga iš keramikinio pluošto. Pasižymi puikiu cheminiu stabilumu ir dideliu atsparumu terminiam šokui (iki +1100 oC), atsparus korozijai, oksidacijai. Šis audinys plačiai naudojamas suvirinimui, liejyklose, aliuminio ir plieno gamyklose, katilų izoliacijai ir sandarinimui, laivų statyklose, naftos perdirbimo gamyklose, elektrinių ir cheminių medžiagų gamyklose.

 • Techniniai veltiniai

  Techniniai veltiniai, kurie gaminami iš natūralios vilnos, naudojami: sandarinimui, garso ir šilumos izoliavimui, poliravimui, tarpinių gamybai. Prisotinti lubrikantų, gali būti naudojami įvairių mechanizmų tepimui.​

 • Termoizoliacinis vatinas

  Termoizoliacinis vatinas (kitaip vadinamas termovatinas, termoizoliacinė vata, demblis) naudojamas kaip izoliacinė ir filtruojanti medžiaga iki 1260 oC temperatūroms. Ypatingai tinkamas krosnims, dirbančioms su pertraukomis, tačiau sėkmingai gali būti naudojamas ir kitų tipų krosnims: išorinei krosnių izoliacijai, krosnių sujungimų sandarinimui, filtravimui aukštose temperatūrose.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 47 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 47 prekių