PAIEŠKOS FILTRAI

Storis (mm)
Eksplotavimo temperatūra (°C)

Naujos prekės

Sandarinimo medžiagos  Yra 175 prekės(-ių).

Prekių grupės

 • Šilumos ir garso izoliacijai

  Karščiui atsparios sanarinimo ir izoliacinės medžiagos židiniams, krosnims, šildymo katilams.

 • Techniniai audiniai

  Siūlome konstrukcinius, termoizoliacinius stiklo pluošto audinius ir neaustines medžiagas visoms pramonės rūšims. Taip pat aukštatemperatūrinius silicio stiklo pluošto, keramikinio pluošto audinius bei neaustines medžiagas.

 • Tarpinės

  Tarpinės iš neasbestinio paranito. Naudojamos nejudamų ir išardomų sujungimų sandarinimui įvairiose terpėse: vanduo, garai, dujos, naftos produktai, druskų tirpalai, azotas, rūgštys ir kt.

  Grafitinės tarpinės pagamintos iš armuoto grafito sandarinimo medžiagos ypatingai atsparios garui ir agresyviai terpei. Pasižymi dideliu cheminiu stabilumu, naudojamos esant aukštoms temperatūroms

 • Paranitas (termolakštai)

  Neasbestinis paranitas yra lakštinė sandarinimo medžiaga skirta įvairios konfigūracijos ir matmenų tarpinių gamybai, kurio sudedamosios dalys yra aramidinis ar kitoks sintetinis pluoštas, neorganiniai užpildai ir guma.

  Toks paranitas  naudojamos nejudamų, išardomų sujungimų (įvairūs indai, aparatai, armatūra, dangčiai, vamzdynai, vidaus degimo varikliai) sandarinimui. Jis užtikrinana sandarumą didelėse temperatūrų ir slėgių ribose bei gali dirbti įvairiose terpėse (gėlas ir jūros vanduo, garas, inertinės dujos, oras, naftos produktai, tepalai, vandeniniai druskų tirpalai, azotas, rūgštys).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 175 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 175 dalykų