PAIEŠKOS FILTRAI

Maksimali temperatūra (°C)
Eksplotavimo temperatūra (°C)
Sandarinimo juostos ir virvės

Karščiui atsparios sanarinimo ir izoliacinės medžiagos židiniams, krosnims, šildymo katilams.

Sandarinimo juostos ir virvės  Rasta 79 prekės(-ių).

Prekių grupės

 • Stiklo pluošto virvė

  Stiklo pluošto pintos virvė tai sandarinimo ir izoliavimo medžiaga, skirta įvairių židinių, krosnelių, katilų valymo angų sandarinimui. Taip pat durelių sandarinimui patiems įvairiausiems kieto kuro katilams. Puikiai pakeičia asbestines virves.

 • Keramikinio pluošto virvė

  Keramikinio pluošto virvė tai sandarinimo ir izoliavimo medžiaga, skirta įvairių židinių, krosnelių, katilų valymo angų sandarinimui. Taip pat durelių sandarinimui patiems įvairiausiems kieto kuro katilams. Puikiai pakeičia asbestines virves. Pasižymi puikiu cheminiu stabilumu ir tvirtumu bei atsparumu terminiam šokui bei korozijai.

 • PTFE sandarinimo juostos

  PTFE sandarinimo juosta - neorganinė sandarinimo juosta pagaminta iš 100 % gryno PTFE (fluoroplasto). Unikalios fluoroplasto apdirbimo technologijos dėka jis įgauna mikroporinę struktūrą.

 • Mikroporinė guma

  Akyta (porėta) guma yra gaminama iš EPDM gumos. Atspari atmosferos poveikiui (orui, UV spinduliams), ugniai. Gumoje esančios mikroporos yra uždaros struktūros, todėl nepraleidžia oro ir negeria vandens. Ši minkšta, elastinga guma naudojama tarpinių ir kitų sandariklių gamyboje, detalių ir mazgų padengimui, vibracijos mažinimui, terminei izoliacijai, triukšmo slopinimui.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 79 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 79 prekių