PAIEŠKOS FILTRAI

Maksimali temperatūra (°C)
Eksploatavimo temperatūra (°C)
Darbinis slėgis (bar)

Sandarinimo juostos ir virvės  Rasta 120 prekės(-ių).

Prekių grupės

 • Keramikinio pluošto virvė

  Keramikinio pluošto virvė, tai sandarinimo ir izoliavimo medžiaga, skirta įvairių židinių, krosnelių, katilų valymo angų sandarinimui. Taip pat durelių sandarinimui patiems įvairiausiems kieto kuro katilams. Puikiai pakeičia asbestines virves. Pasižymi puikiu cheminiu stabilumu ir tvirtumu bei atsparumu terminiam šokui bei korozijai.

 • Stiklo pluošto virvė

  Stiklo pluošto pintos virvė, tai sandarinimo ir izoliavimo medžiaga, skirta įvairių židinių, krosnelių, katilų valymo angų sandarinimui. Taip pat durelių sandarinimui patiems įvairiausiems kieto kuro katilams. Puikiai pakeičia asbestines virves.

 • PTFE sandarinimo juostos

  PTFE sandarinimo juosta - neorganinė sandarinimo juosta, pagaminta iš 100 % gryno PTFE (fluoroplasto). Unikalios fluoroplasto apdirbimo technologijos dėka jis įgauna mikroporinę struktūrą.

 • Grafitinės įkamšos

  Kvadratinio pynimo grafitinės sandarinimo įkamšos naudojamos stūmoklių, slėginių indų, siurblių, armatūrų sandarinimui, kai veikia aukštos temperatūros, vanduo, garai, tepalai, išskyrus stiprius oksidatorius ir abrazyvines terpes.

 • Mikroporinė guma

  Akyta (porėta) guma yra gaminama iš EPDM gumos. Atspari atmosferos poveikiui (orui, UV spinduliams), ugniai. Gumoje esančios mikroporos yra uždaros struktūros, todėl nepraleidžia oro ir negeria vandens. Ši minkšta, elastinga guma naudojama tarpinių ir kitų sandariklių gamyboje, detalių ir mazgų padengimui, vibracijos mažinimui, terminei izoliacijai, triukšmo slopinimui.

 • Putintas polietilenas

  Polietileno uždarų porų putplasčio medžiagos pasižymi puikiomis izoliacijos ir šiluminės apsaugos savybėmis, todėl jas galima naudoti toms reikmėms, kurios riekalauja žemų ar aukštų temperatūrų. Užtikrina sandarumą, kad būtų išvengta oro, dulkių, drėgmės ir vandens patekimo.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 120 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 120 prekių