PAIEŠKOS FILTRAI

Maksimali temperatūra (°C)
Eksploatavimo temperatūra (°C)
Darbinis slėgis (bar)

Specialūs pasiūlymai

Sandarinimo juostos ir virvės

Sandarinimo ir izoliavimo medžiagos skirtos įvairių židinių, krosnelių, katilų ir pramoninių įrenginių valymo angų sandarinimui ir terminei izoliacijai ir apsaugai. Puikiai pakeičia asbestines virves.

Sandarinimo juostos ir virvės  Rasta 130 prekės(-ių).

Prekių grupės

 • Keramikinio pluošto virvės

  Keramikinio pluošto virvė yra puiki sandarinimo ir izoliavimo medžiaga, skirta įvairių židinių, krosnelių, katilų valymo angų sandarinimui. Naudojamos orkaitės ir viryklės durims, kabelių, kuro vamzdžių apsaugai. Puikiai pakeičia asbestines virves. Darbinė temperatūra iki 1260 oC

 • Putinto polietileno profiliai

  PE putinto polietileno profiliai pasižyminti puikiomis izoliacijos ir šiluminės apsaugos savybėmis, puikiai tinka naudojant tiektiek žemoje, tiek aukštesnėje temperatūroje. Užtikrina sandarumą nuo oro, dulkių, drėgmės ir vandens patekimo.

 • Stiklo pluošto virvės

  Stiklo pluošto virvės/įkamšos yra puiki sandarinimo ir izoliavimo medžiaga, skirta įvairių židinių, krosnelių, katilų valymo angų sandarinimui. Taip pat durelių sandarinimui patiems įvairiausiems kieto kuro katilams. Puikiai pakeičia asbestines virves. Darbinė temperatūra iki 425 oC

 • PTFE sandarinimo juostos

  Neorganinė sandarinimo juosta pagaminta iš 100 % gryno PTFE (fluoroplasto). Atspari beveik visoms terpėms (išskyrus šarminius metalus ir fluorą). Naudojama flanšų sujungimų sandarinimui.

 • Grafitinės įkamšos

  Kvadratinio pynimo grafitinės sandarinimo įkamšos naudojamos stūmoklių, slėginių indų, siurblių, armatūrų sandarinimui, kai veikia aukštos temperatūros, vanduo, garai, tepalai, išskyrus stiprius oksidatorius ir abrazyvines terpes.

 • Mikroporinė guma

  Mikroporinė (porėta) guma gaminama iš EPDM gumos. Ši guma atspari atmosferos poveikiui (orui, UV spinduliams), ugniai. Gumoje esančios mikroporos yra uždaros struktūros, todėl nepraleidžia oro ir negeria vandens.

  Panaudojimas: tarpinių ir kitų sandariklių gamyboje, detalių padengimui, vibracijos mažinimui, terminei izoliacijai, triukšmo slopinimui.

  Panaudojimas: tarpinių ir kitų sandariklių gamyboje, detalių padengimui, vibracijos mažinimui, terminei izoliacijai, triukšmo slopinimui.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 130 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 130 prekių