Sodui-daržui, namams  Rasta 327 prekės(-ių).

Prekių grupės

 • Polikarbonato dangos

  Polikarbonatas – tai skaidrus polimeras, išsiskiriantis ypatingai aukštu smūginiu atsparumu, esant ir žemoms temperatūroms, mechaniniu tvirtumu, geromis dielektrinėmis savybėmis ir t.t.

  Kanalinis polikarbonatas dėl savo skaidrumo, lengvumo, atsparumo smūgiams ir ypač gero šilumos laidumo koeficiento yra itin vertinamas ir plačiai naudojamas: stogams, pavėsinėms, šiltnamiams, pastogėms dengti, švieslangiams ir įvairioms pertvaroms.

 • Sodo, daržo prekės

  Įvairios prekės sodo ir daržo gerbūviui!

  Itin kokybiški šiltnamiai, pakeliamos lysvės padės sulaukti dosnaus ir ekologiško derliaus.

 • Vejos segmentai

  Plastikiniai vejos segmentai - tai šiuolaikiška alternatyva betono dangai, betoniniams borteliams ir medinėms tvorelėms. Plastikiniai koriai, borteliai, atitvarai ypač lengvai montuojami, padeda sukurti estetišką vaizdą sode, darže, gėlyne, kapuose. Montuojami kartu su trinkelėmis, skalda, mulčiu, veja.

 • Kilimėliai

  Elektriniai šildymo kilimėliai skirti kojų šildymui be didesnių elektros sąnaudų, kai patalpų grindys yra šaltos, taip pat batų džiovinimui. Tai kilimėliai, ant kurių Jūsų batai nesiraitys ir nepakeis spalvos.

  Kilimėliai po kėde yra gaminami iš polikarbonato, medžiagos pasižyminčios ypač dideliu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Medžiaga taip pat nekenksminga aplinkai, 100% perdirbama, neturinti pašalinių kvapų, sudėtyje nėra PVC.

 • Techninės žarnos

  Techninės žarnos plačiai naudojamos statyboje, žemės ūkyje, pramonėje bei kitose srityse.

  Laistymo žarnos

  Poliuretaninės žarnos

  Silikoninės žarnos

 • Diržai vejapjovėms

  Pavarų diržai daugumos gamintojų vejapjovėms ir sodo traktoriukams:

  Trapeciniai diržai

  Sinchroniniai diržai

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 327 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 327 prekių