Informacija

Naujos prekės

Stogų dangos

Siūlome lengvai montuojamas ir puikiomis savybėmis pasižyminčias kanalinio polikarbonato ir profiliuoto poliesterio (Pet-G) dangas.

Stogų dangos  Yra 74 prekės(-ių).

Prekių grupės

 • Kanalinis polikarbonatas (PC)

  Polikarbonatas – tai skaidrus polimeras, išsiskiriantis ypatingai aukštu smūginiu atsparumu, esant ir žemoms temperatūroms, mechaniniu tvirtumu, geromis dielektrinėmis savybėmis ir t.t.

  Kanalinis polikarbonatas dėl savo skaidrumo, lengvumo, atsparumo smūgiams ir ypač gero šilumos laidumo koeficiento yra itin vertinamas ir plačiai naudojamas: stogams, pavėsinėms, šiltnamiams, pastogėms dengti, švieslangiams ir įvairioms pertvaroms.

 • Polikarbonato sistema CLICK 16

  Taip paprasta - jokio sudėtingumo - montuok su spragtelėjimu! “CLICK 16”, tai polikarbonatinė sistema naudojama stoginėms, automobilių pastogėms, terasoms, mansardoms, žiemos sodams, šiltnamiams ir pan.

  Sistema yra tokia paprasta, kad jai sumontuoti nereikalingi specialistai bei sudėtingi įrankiai - tai galite padaryti ir Jūs patys.

 • Kanalinio polikarbonato priedai

  Tinkamam kanalinio polikarbonato plokščių montavimui ir eksplotavimui, užtikrinant patvarumą ir ilgaamžiškumą, būtina naudoti tam skirtus specialius priedus. Montuojant kanalinio polikarbonato plokštes naudojami varžtai su tarpinėmis, o galai užsandarinami kvėpuojančia lipnia juosta ir tam skirtais polikarbonatiniais profiliais. Nenaudojant rekomenduojamų priedų plokštės gali tapti nesandarios, o kanaluose gali pradėti kauptis purvas ir kondensatas.

 • Skaidri stogo danga (PET)

  Profiliuota poliesterio (PET-G) danga dėl savo skaidrumo, lengvumo, paprasto montavimo plačiai naudojama stogų konstrukcijose, puikiai tinka balkonams, stoginėms, pavėsinėms, automobilių pastogėms ir t.t.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 74 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 74 dalykų