PAIEŠKOS FILTRAI

Spalva
Plotis (mm)
Ilgis (mm)
Maksimalus slėgis (bar)
Maksimali temperatūra (°C)
Eksploatavimo temperatūra (°C)
Paranitas (termolakštai)

Neasbestinis paranitas yra lakštinė sandarinimo medžiaga, skirta įvairios konfigūracijos ir matmenų tarpinių gamybai, kurio sudedamosios dalys yra aramidinis ar kitoks sintetinis pluoštas, neorganiniai užpildai ir guma.

Toks paranitas  naudojamas nejudamų, išardomų sujungimų (įvairūs indai, aparatai, armatūra, dangčiai, vamzdynai, vidaus degimo ...

Neasbestinis paranitas yra lakštinė sandarinimo medžiaga, skirta įvairios konfigūracijos ir matmenų tarpinių gamybai, kurio sudedamosios dalys yra aramidinis ar kitoks sintetinis pluoštas, neorganiniai užpildai ir guma.

Toks paranitas  naudojamas nejudamų, išardomų sujungimų (įvairūs indai, aparatai, armatūra, dangčiai, vamzdynai, vidaus degimo varikliai) sandarinimui. Jis užtikrina sandarumą didelėse temperatūrų ir slėgių ribose bei gali dirbti įvairiose terpėse (gėlas ir jūros vanduo, garas, inertinės dujos, oras, naftos produktai, tepalai, vandeniniai druskų tirpalai, azotas, rūgštys).

Daugiau

Paranitas (termolakštai)  Rasta 39 prekės(-ių).

Prekių grupės

 • Temafast Economy

  Temafast Economy - tai bendros paskirties termolakštai (paranito lakštai) iš kelių organinių pluoštų mišinio ir rišiklio iš NBR / SBR gumos mišinio.

  Plačiai taikomi visose pramonės šakose, esant žemesniems parametrams. Tinka sąlyčiui su karštu ar šaltu vandeniu, sočiaisiais garais, dujomis, nafta, lengvais chemikalais. Taip pat, iš šio paranito gaminamos tarpinės.

  Visi lakštai gaminami su vienu antistatiniu paviršiumi. Sudėtyje nėra asbesto.

 • Temasil NG

  Paranito TEMASIL New Generation tai aukštos kokybės sandarinimo lakštai iš naujos kartos organinių pluoštų mišinio ir specialių užpildų iš NBR gumos mišinio.

  Naudojama įvairių alyvų, aušinimo skysčių, benzinui, alkoholiui, karštam vandeniui, garams, neagresyvių dujų bei pagrindinių chemikalų sandarinimu.

 • LeakBlok Premium

  Paranito LeakBlok premium tai aukštos kokybės sandarinimo lakštai iš naujos kartos organinių pluoštų mišinio kuris yra atsparus karščiui ir yra su specialiu užpildu iš NBR gumos mišinio.

 • Temacarb

  TEMACARB lakštai iš aukštos kokybės anglies pluošto, sutvirtinto aukštos kokybės NBR guma

  Šie universalūs paranito lakštai ypatingai tinkami naudoti šarminėse terpėse, garui, atsparūs valkšnumui, taip pat tinkami tepalų, įvairaus kuro (benzino, dyzelio), alyvų, dujų, šarmų, rūgščių, aušinimo skysčių sandarinimui

 • Temaflex

  TEMAFLEX - tai bendrosios paskirties paranito lakštai, kurie gaminami iš mineralinio ir organinio pluošto mišinio ir NBR gumos. Ši medžiaga labai gerai pasiduoda lenkimui.

  Naudojama įvairių alyvų, aušinimo skysčių, benzinui, karštam vandeniui, garams, neagresyvių dujų bei pagrindinių chemikalų sandarinimui.

 • Temaplus

  Puikios kokybės paranito lakštai iš specialaus temperatūrai atsparaus aramido pluošto ir aukštos kokybės NBR gumos.

  Šie lakštai pasižymi labai geromis mechaninėmis savybėmis (didelis atsparumas valkšnumui, esant aukštoms temperatūroms ir slėgiui), skirtas tepalų, įvairaus kuro, alyvų, spirito, dujų, angliavandenilių, aušinimo skysčių, daugelio vidutinės koncentracijos rūgščių ir šarmų sandarinimui.

 • Temasil HT

  Lakštai iš aukštoms temperatūroms atsparaus aramido ir NBR gumos mišinio, atsparaus spiritui, rūgštims, šarmams.

  Naudojamas vandeniui, aliejui, aušinimo skysčiams, taip pat pagrindinėms cheminėms medžiagoms, naftai sandarinti, chemijos ir naftos pramonėje.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 39 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 39 prekių