PAIEŠKOS FILTRAI

Vidinis skersmuo (mm)

Pramoninės žarnos  Rasta 90 prekės(-ių).

Prekių grupės

 • Poliuretaninės žarnos

  Poliuretaninės žarnos yra pagamintos iš kristalinio poliuretano, su viduje integruota metaline spirale. Šios žarnos pasižymi dideliu atsparumu dilimui ir spaudimui. PU žarnos dažniausiai naudojamos baldų, popieriaus, tekstilės ir maisto pramonėje ir skirtos lengvoms medžiagoms, tokioms kaip: drožlės, pjuvenos, dulkės transportuoti. Taip pat tepalo ar benzino garams pernešti, ventiliacijai.

 • PVC žarnos su kordu

  PVC žarnos yra pagamintos ekstruzijos būdu iš vinilo junginių su poliesterio siūlų tinkleliu. Šis siūlų tinklas sustiprina žarną, tad ji galia atlaikyti didesnį spaudimą, bei padidina atsparumą lūžiams tempimo metu. PVC žarnos itin lanksčios, atsparios atmosferos poveikiui, netoksiškos, todėl tinka vandeniui, skystiems masto produktams, suspaustam orui, dujoms ir kitiems produktams pernešti.

 • Guminės žarnos

  Guminės laistymo žarnos, skirtos vandens perdavimui esant iki 6 barų darbiniam slėgiui. Turi storas sieneles, todėl itin atsparios trinčiai ir atmosferos poveikiui.

 • Silikoninės žarnos

  Silikoninės žarnos yra pagamintos iš 100 % silikono. Šios žarnos naudojamos įvairių agresyvių skysčių transportavimui esant žemoms ir aukštoms temperatūroms. Silikoninės žarnos tinka sąlyčiui su maisto produktais, yra netoksiškos ir bekvapės.

 • PVC žarnos su spirale

  Lanksčios ir atsaprios trinčiai žarnos pagaminta iš labai elastingo PVC, kuris atsparus žemoms temperatūroms. Žarnos papildomai sutvirtintos kieta PVC spirale, kuri suteikia žarnai tvirtumo ir apsaugo nuo deformacijų.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 90 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 90 prekių