PAIEŠKOS FILTRAI

Spiralės tipas
Lenkimo spindulys (mm)
Darbinis slėgis (bar)
Vakuumas (bar)

Specialūs pasiūlymai

Pramoninės žarnos  Rasta 187 prekės(-ių).

Prekių grupės

 • Poliuretaninės žarnos

  Poliuretaninės (PU) žarnos yra pagamintos su viduje integruota metaline arba PVC spirale. Šios žarnos pasižymi dideliu atsparumu dilimui ir spaudimui.

  Poliuretaninės žarnos su metaline spirale yra skirtos lengvoms medžiagoms, tokioms kaip: drožlės, pjuvenos, dulkės transportuoti. Taip pat tepalo ar benzino garams pernešti, ventiliacijai.
  Poliuretaninės žarnos su PVC spirale naudojamos abrazyvinių ir granulinių medžiagų, tokių kaip: medžio granulės, cementas, smėlis, grūdai ar kitos birios medžiagos, transportavimui.
 • PVC žarnos be kordo

  PVC žarnos be kordo skirtos maisto pramonei, naudojamos skystų maisto produktų perdavimui, transportavimui, taip pat atsparios cheminiams produktams. Labai lanksčios, skaidrios, netoksiškos, atsparios atmosferos poveikiui.

 • PVC žarnos su kordu

  PVC žarnos yra pagamintos ekstruzijos būdu, iš vinilo junginių su poliesterio siūlų tinkleliu. Šis siūlų tinklas sustiprina žarną, tad ji gali atlaikyti didesnį spaudimą bei padidina atsparumą lūžiams tempimo metu. PVC žarnos itin lanksčios, atsparios atmosferos poveikiui, netoksiškos, todėl tinka vandeniui, skystiems maisto produktams, suspaustam orui, dujoms ir kitiems produktams pernešti.

 • PVC žarnos su spirale

  Lanksčios ir atsaprios trinčiai žarnos pagamintos iš labai elastingo PVC, kuris atsparus žemoms temperatūroms. Žarnos papildomai sutvirtintos kieta PVC spirale, kuri suteikia žarnoms tvirtumo ir apsaugo nuo deformacijų.

 • Guminės žarnos

  Guminės žarnos naftos produktams, vandeniui, garams, aušinimo skysčiui (antifrizui), naftos produktams, acetilenui, suspaustam orui (deguoniui) ir kt.

 • Silikoninės žarnos

  Silikoninės žarnos yra pagamintos iš 100% silikono. Šios žarnos naudojamos įvairių agresyvių skysčių transportavimui esant žemoms ir aukštoms temperatūroms. Silikoninės žarnos tinka sąlyčiui su maisto produktais, yra netoksiškos ir bekvapės.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 187 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 187 prekių