Kaip teisingai pasirinkti PVC užuolaidas?

list Kategorijoje: Reklama, statyba Įkėlimo data: favorite Peržiūrėta kartų: 1403
Kaip teisingai pasirinkti PVC užuolaidas?

PVC juostos - praktiškas ir efektyvus būdas, leidžiantis sumažinti oro temperatūros pralaidumą, apriboti dūmų ir dulkių patekimą į patalpas.

Siūlome pasinaudoti mūsų skaičiuokle ir gauti PVC juostų komplekto pasiūlymą el. paštu:Funkcionali ir efektyvi priemonė patalpų atskyrimui

PVC juostų užuolaidos – praktiškas ir efektyvus patalpų atskyrimo būdas sandėliuose, prekybinėse patalpose, pramoniniuose šaldytuvuose ar šaldymo įrenginiuose, taip pat logistikos centruose ar gamybinėse patalpose ir visur, kur reikia sumažinti oro temperatūros pralaidumą, apriboti dūmų ir dulkių patekimą į patalpą, slopinti triukšmą ir kitaip apsaugoti tam tikras patalpas nuo pašalinių veiksnių.

Naudojant PVC užuolaidas patalpų atskyrimui, pasieksite maksimaliai gerų rezultatų, jeigu pasirinksite tam pritaikytas ir teisingų matmenų juostas. PVC juostų yra įvairių rūšių ir gali būti tvirtinamos keliais skirtingais būdais: angos viduje prie sijos arba lubų, ir virš angos į sieną. Kuris tvirtinimo būdas tinka labiausiai, priklauso nuo angos tipo ir vietos esančios aplink angos kraštus.

PVC užuolaidų tvirtinimo būdai

Jeigu užuolaidos bus tvirtinamos į angos vidų:

Aukštis turi būti išmatuotas nuo angos sąramos apačios iki pat žemės kuo tiksliau, nes apskaičiuojant juostos ilgį, atimame 45 mm iš faktinio angos aukščio, kadangi būtent tiek angoje nusileidžia PVC juostų laikiklis.

Plotis matuojamas tiksliai tarp angos sienų iš vidinės pusės. Angos plotis išlieka toks pat, kaip ir faktinis.Jeigu užuolaidos tvirtinamos virš angos:

Prie faktinio angos aukščio matmens būtina pridėti papildomai 30 mm, tam kad juostų laikiklis prisitvirtintų šiek tiek aukščiau sijos krašto.

Norint užtikrinti PVC juostų sandarumą, angos plotį skaičiuojame taip pat šiek tiek didesnį nei faktinis angos plotis (200 mm x 2 mm juostoms papildomai 80 mm; 300 mm x 3 mm juostoms – 90 mm; 400 mm x 4 mm juostoms – 100 mm).

Storis, plotis, persidengimas

Kai jau aiškus PVC užuolaidų tvirtinimo būdas ir matmenys, vertiname koks turėtų būti užuolaidos plotis, storis ir persidengimas: 

Jeigu užuolaidos bus naudojamos vidaus patalpų atskyrimui, kur numatytas tik pėsčiųjų judėjimas, rekomenduojame rinktis 200mm x 2mm matmens juostas su minimaliu arba vidutiniu persidengimu. 

Jeigu planuojamas intensyvesnis transporto judėjimas, rekomenduojame 300mm x 3mm juostas su vidutiniu arba didžiausiu persidengimu. Taip pat, vertėtų žinoti, jog ten, kur numatomas transporto judėjimas, reikėtų rinktis rifliuotas PVC juostas.

Lauko angoms ir šaldymo sandėliams rekomenduojame 300mm x 3mm arba 400mm x 4mm su vidutiniu arba didžiausiu persidengimu. Didesnis persidengimas labiau apsaugo nuo vėjo ir sumažina elektros ar šiluminės energijos nuostolius.

Panaudojimas pagal tipą

Lygios PVC juostos labiausiai tinka angoms, kur nėra intensyvaus judėjimo (pėsčiųjų, prekybinių vežimėlių ar kitos įrangos).

Rifliuotos PVC juostos labiau pritaikytos intensyviam judėjimui: autokrautuvų, konvejerių ar kitam transportui. Šio tipo juostos yra tvirtesnės ir ne taip greitai susibraižo.

Antistatinės juostos labiausiai tinka ten, kur reikalingas ypač mažas statinis krūvis arba jo iš vis negali būti.

Matinės („Frosted“) PVC juostos yra beveik nepermatomos, bet leidžia lengvai prasiskverbti šviesai. Žiūrint per jas asmens ar daikto detaliai nematysite, bus matomas tik jo kontūras ir taip išlaikomas privatumas.

Skaidri PVC juosta su melsvu atspalviu užtikrina ilgalaikį skaidrumą. Naudojama vartų užuolaidoms sandėliuose ar kitose gamybinėse patalpose. Nepatartina naudoti ten, kur dažnas autokrautuvų judėjimas.
Skaidri rifliuota – naudojama ten, kur yra intensyvus autokrautuvų ar konvejerių judėjimas. Kadangi juostos rifliuotos, jos atsparesnės trinčiai, ilgiau išlaiko skaidrumą ir mažiau braižosi.

Raudona – dažniausiai naudojama angos kraštuose išryškinant angos gabaritus ar įvažiavimo/išvažiavimo, darbo zonas. Taip pat naudojama siekiant pažymėti pavojingas vietas, ar vietas, kuriose norisi užtikrinti papildomą saugumą. 

Skaidri žalsva – sumažina statinės elektros kaupimąsi. Naudojama vietose, kuriose negali būti statinio krūvio arba turi būti ypač mažas.
Ruda/geltona – skirta suvirinimo patalpoms, nes dalinai gali apsaugoti nuo pavojingos šviesos, sklindančios suvirinimo metu. Taip pat, šios spalvos PVC juosta, tai populiarus pasirinkimas, norint atskirti bendrąsias patalpas ir suteikti kitoms patalpoms privatumo.
Pilka – nepermatoma ir nepralaidi šviesai, todėl naudojama ten, kur reikalingas patalpų atskyrimas be natūralios šviesos. Pilkas PVC juostas galima panaudoti angų kraštų išryškinimą ar darbo zonų atskyrimui.

Standartinių PVC juostų eksploatavimo temperatūra yra nuo -5°C iki +60°C. Esant žemesnei temperatūrai šios juostos gali sukietėti ir prarasti savo savybes.
Pramoninių šaldytuvų, šaldymo kamerų ar nešildomų lauko statinių angose rekomenduojama naudoti šalčiui atsparias PVC juostas, kurių eksploatavimo temperatūra yra nuo -30 °C iki +50 °C. Juostos pritaikytos šalčiui išlieka elastingos ir nepraranda savo savybių. 

Taigi rinkitės labiausiai Jūsų poreikius atitinkančias PVC juostų užuolaidas ir džiaukitės sutaupytais energetiniais ištekliais bei estetišku vaizdu.


Siūlome pasinaudoti mūsų skaičiuokle ir gauti PVC juostų komplekto pasiūlymą el. paštu:PVC juostos ir montavimo priedai

Sausio Vasario Kovo Balandžio Gegužės Birželio Liepos Rugpjūčio Rugsėjo Spalio Lapkričio Gruodžio
Prekių krepšelis

Registruotis

Sukurti naują paskyrą

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite dabar Arba Atstatykite slaptažodį