Saugus apsipirkimas


Jūsų naudojami duomenys www.e-palstena.lt internetinėje parduotuvėje yra visiškai saugūs, nes yra perduodami naudojant specialią SSL šifravimo technologiją.

Siekdami užtikrinti komercinių sandorių slaptumą ir saugų apsipirkimą interneto svetainėje www.e-plastena.lt Jūsų duomenų perdavimui mes naudojame vieną žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatą, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "DigiCert". Naudojant SSL sertifikatą, informacija tarp Jūsų naršyklės ir www.e-plastena.lt serverio yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

Puslapio saugumu įsitikinkite patys

Norėdami įsitikinti, jog mūsų puslapis apsaugotas SSL technologija, o Jūsų duomenys bus saugūs ir neprieinami tretiesiems asmenims, atkreipkite dėmesį į adreso įvedimo juostoje pateikiamą ženkliuką – spyną. Priklausomai nuo naudojamos naršyklės spyna gali būti žalios, geltonos ar pilkos spalvos. Šis ženkliukas patvirtina, kad Jūsų lankomas puslapis yra saugus. Visas saugumo sertifikato detales rasite paspaudę ant šios spynos.

Pavyzdys:

www.e-plastena.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl mums ši informacija yra neprieinama.

Slapukų naudojimas

Siekdami užtikrinti sklandų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.e-plastena.lt ir pasiūlyti visavertes paslaugas mes naudojame slapukus (angl. „cookies“). Slapukas – tai Jūsų žiniatinklio naršyklėje saugomas mažos apimties tekstinis failas, kuris atpažįstamas Jums pakartotinai apsilankius mūsų svetainėje. Tokiu būdu, mes galime pateikti asmeniškai Jums tinkamiausius pasiūlymus ir supaprastinti naudojimąsi mūsų internetine parduotuve. Jūsų naršyklėje esančiam slapuke nėra jokios asmeninės informacijos, tai nėra kenksminga programa arba virusas.

Krepšelis

Registruotis

Sukurti naują paskyrą

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite dabar Arba Atstatykite slaptažodį