lcp

Detalių gamyba

faq

Detalių gamyba

Priklausomai nuo plastiko rūšies, gaminame detales, naudojamas mašinų gamybos, maisto, chemijos pramonėse ir žemės ūkyje.

 • Detales gaminame pagal pateiktus pavyzdžius ir brėžinius. Esant poreikiui - ruošiame brėžinius pagal pateiktą detalės pavyzdį.
 • Reikalui esant vykstame į vietą atlikti matavimų.
 • Nustatome senos plastikinės detalės, panaudoto plastiko rūšį.
 • Konsultuojame dėl medžiagų parinkimo ir tinkamumo esamoms sąlygoms.
 • Esant tikslingumui parenkame plastiką tinkamą metalo pakeitimui.

Nuo pradinės idėjos iki galutinio produkto. Atsižvelgus į kliento poreikius ir norus, gaminame reklaminę, kanceliarinę produkciją: meniu laikiklius; knygų stovus ir lentynas; brošiūrų laikiklius, stovelius; vizitinių kortelių dėklus; informacinius stovus ir stendus; produkciją eurosienelėms; įvairių išmatavimų pasiūlymų dėžutes, balsadėžes, urnas; stovelius, vitrinas, laikiklius prekių eksponavimui; papuošalų laikiklius. Gaminame tiek standartinius, tiek vienetinius produktus. Poreikiui esant išgraviruojame logotipą.

Naudodami modernias CNC frezavimo stakles su vakuuminio pritraukimo stalu pagal grafinėje kompiuterinėje programoje nustatytą kontūrą ar grafiką, galime tiksliai, greitai ir kokybiškai pagaminti įvairios paskirties bei sudėtingumo detales iš įvairių reklaminių, konstrukcinių ir inžinerinių plastikų, kaip PMMA, PC, PE, PP, PA6, POM, PET, PTFE, PVC ir kt. Taip pat naudojame specialius įrankius, bei pjovimo peilius, kuriais pagaminame pakankamai tikslių matmenų (+/- 0,5 mm) poliuretano, gumos bei paranito (sandarinimo lakštų) gaminius (ypač tai akcentuojama gaminant įvairių matmenų tarpines).

Inžinierinių techninių detalių gamybai naudojame tik aukštos kokybės sertifikuotų gamintojų plastikus: plastikai yra termiškai apdoroti, kas įgalina užtikrinti gaminių matmenų stabilumą.

Frezavimo tikslumą užtikriname naudodami modernias programines 3-jų ašių CNC frezavimo stakles su vakuuminio pritraukimo ir įvairių matmenų darbiniais stalais, kurių didžiausias 2100x4200 mm. Didelių gabaritų stalai leidžia frezavimui panaudoti didelių matmenų lakštus, iš kurių galima išfrezuoti didelių matmenų detales, kreipiančiąsias arba didelį kiekį mažesnių detalių vienu darbo ciklu. Frezavimo metu išgaunamas glotnus, švarus, tolygus detalės tiek išorinis, tiek ertmių ar kiaurymių paviršius. Frezuojant tikslių matmenų detales, gali būti užtikrinamas +/-0,05 mm tikslumas, tačiau tikslumas labai priklauso nuo frezuojamo plastiko ar kitos medžiagos rūšies. Kad užtikrinti frezuojamos medžiagos kuo didesnį tikslumą, prieš frezavimą detalių gamybai naudojamos medžiagos yra laikomos frezavimo patalpose kambario temperatūroje ne mažiau kaip 24 val. iki frezavimo pradžios.

Tai viena populiariausių techninių plastikų apdirbimo technikų, leidžianti apdirbti cilindrinės formos detalę tiek iš vidinės, tiek iš išorinės pusės. Išorinių paviršių apdirbimas vadinamas aptekinimu, o vidinių paviršių – ištekinimu. Prie tekinimo priskiriami griovelių įpjovimo, detalės atpjovimo ar nupjovimo, sriegių įpjovimo, įsriegimo darbai. Tekinimas dažniausiai naudojamas konstrukcinių detalių gamybai.

Tekiname įvairius plastikus CNC tekinimo staklėmis:

 • Mažiems ir vienetiniams užsakymams naudojame universalias tekinimo stakles.
 • Detales gaminame pagal pateiktus pavyzdžius ir brėžinius.
 • Nustatome senos plastikinės detalės, panaudoto plastiko rūšį.
 • Esant tikslingumui parenkame plastiką tinkamą metalo pakeitimui.

Lenkimas staklėmis tai yra labai efektyvus procesas, kuris užtikrina aukštą darbų kokybę.

Yra keletas būdų kaip sulenkti plastiką. Naudojame du pagrindinius: šaltas lenkimas arba karštas lenkimas staklėmis. Priklausomai nuo lenkimo būdo, galime lenkti plastikus kaip: organinis-akrilinis stiklas (PMMA), poliesteris (PET), polikarbonatas (PC), polivinilchloridas (PVC), polistirolas (PS), polietilenas (PE), polipropilenas (PP) ir kt.

Staklėmis galime sulenkti detales, kurių ilgis iki 2050 mm, storis – 25mm.

Karštas lenkimas

Šiuo būdu gali būti lenkiami beveik visi plastikai. Itin plačiai paplitęs reklamos gamyboje – pavyzdžiui organiniam stiklui lenkti (gaminamos įvairios dėžutės, laikikliai, stoveliai, informaciniai stovai ir daugelis kitų).

 • Norint sulenkti plastiką karštu būdu, jis yra kaitinamas iki tam tikrų temperatūrų.
 • Po įkaitinimo plastikas formuojamas (lenkiamas) į norimą formą.
 • Siekiant užlenkti vieną ar daugiau kraštinių ir išgauti norimą formą, įrengimų pagalba yra kaitinamos tik tam tikros vietos, vėliau plastikas dedamas į specialius laikiklius ir paliekamas atvėsti.
 • Po atvėsimo medžiaga įgauna formą, kurią pakeisti galima tik vėl ją įkaitinus.

Siekiant, kad medžiaga gautų kuo mažiau „streso“, mes naudojame profesionalias lenkimo stakles, kurių pagalba galime padaryti nuo vieno iki kelių lenkimų iš karto.

Šaltas lenkimas

Šaltu būdu gali būti lenkiami ne visi plastikai. Pats lenkimo principas yra analogiškas metalo lenkimui. Plastikus galime sulenkti įvairių laipsnių kampais. Lenkiant šaltu būdu, medžiaga nėra kaitinama, todėl išvengiama medžiagos pailgėjimo.

Termo vakuuminis plastiko formavimas tai yra viena iš šiuolaikinių tendencijų tūrinių detalių gamyboje. Tai sudėtingas procesas, reikalaujantis specialių įrenginių bei žinių apie medžiagas ir technologijas.

Panaudojimas:

 • Išorinėje reklamoje ir architektūroje, gaminant tūrines raides ir (3D) trimačius vaizdus;
 • Pakuočių, forminių dėžučių, įdėklų gamyboje;
 • Automobilių apipavidalinimo, modernizavimo (angl. auto tuning) detalių gamyboje;
 • Plastikinių žaislų, radijo bangomis valdomų modeliukų, akvariumų dangčių gamyboje ir t.t.

Formavimas atliekamas iš įvairių plastiko tipų: ABS, HIPS, PMMA, PVC, PC, PE ir kt.

Plastikų briaunos poliruojamos deimantinėmis poliravimo staklėmis, o sunkiai prieinamos plastikų vietos poliruojamos poliravimo pasta arba užlydomos specialiu degikliu su liepsna.

Dėl detalių gamybos paslaugų galite kreiptis el. paštu

Prekių krepšelis

Registruotis

Sukurti naują paskyrą

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite dabar Arba Atstatykite slaptažodį