Trapecinis diržas (A4870/4900) Sanok
Profilio tipas: A
Vidinis ilgis (Li): 4870 mm
Darbinis ilgis (Ld): 4900 mm
Vidinis ilgis coliais (Li): 191,75
Plotis: 13 mm
Aukštis: 8 mm
PLE7896
Sanok
Rodyti kainas:
Su PVM
Yra sandėlyje Yra sandėlyje
2 VNT
stores
ATSIIMTI PARDUOTUVĖJE
Nemokamai
Kaunas
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 15 d., penktadienį
Klaipėda
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 20 d., trečiadienį
Vilnius
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 21 d., ketvirtadienį
Klasikiniai A191.75 4870 mm Li / 4900 mm Ld trapeciniai diržai plačiai naudojami tiek pramonės įrengimuose, tiek žemės ūkio technikoje: kombainuose, traktoriuose, vėjapjovėse ir panašiai. Šie diržai pritaikyti darbui įprastinėse pavarose.