Trapecinis diržas (C4013/4078) Roulunds
Profilio tipas: C
Vidinis ilgis (Li): 4013 mm
Darbinis ilgis (Ld): 4078 mm
Vidinis ilgis coliais (Li): 158
Plotis: 22 mm
Aukštis: 14 mm
PLE755
Roulunds
Rodyti kainas:
Su PVM
Yra sandėlyje Yra sandėlyje
1 VNT
stores
ATSIIMTI PARDUOTUVĖJE
Nemokamai
Kaunas
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 13 d., trečiadienį
Klaipėda
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 20 d., trečiadienį
Vilnius
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 14 d., ketvirtadienį
Klasikiniai C158 4013 mm Li / 4078 mm Ld trapeciniai diržai plačiai naudojami tiek pramonės įrengimuose, tiek žemės ūkio technikoje: kombainuose, traktoriuose, vėjapjovėse ir panašiai. Šie diržai pritaikyti darbui įprastinėse pavarose.