Diržas trapecinis A4394/4424 Li/Ld (Carlisle)
Profilio tipas: A
Vidinis ilgis (Li): 4394 mm
Darbinis ilgis (Ld): 4424 mm
Vidinis ilgis coliais (Li): 173
Plotis: 13 mm
Aukštis: 8 mm
Diržas trapecinis A4394/4424 Li/Ld (Carlisle) A173 (AP173 Super Blue Ribbon)
PLE6067
Kiti
Rodyti kainas:
Su PVM
Yra sandėlyje Yra sandėlyje
2 VNT
stores
ATSIIMTI PARDUOTUVĖJE
Nemokamai
Kaunas
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 15 d., penktadienį
Klaipėda
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 20 d., trečiadienį
Vilnius
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 21 d., ketvirtadienį
Klasikiniai A173 4394 mm Li / 4424 mm Ld trapeciniai diržai plačiai naudojami tiek pramonės įrengimuose, tiek žemės ūkio technikoje: kombainuose, traktoriuose, vėjapjovėse ir panašiai. Šie diržai pritaikyti darbui įprastinėse pavarose.