Trapecinis diržas (B4394/4439) Contitech
Profilio tipas: B
Vidinis ilgis (Li): 4394 mm
Darbinis ilgis (Ld): 4439 mm
Vidinis ilgis coliais (Li): 173
Plotis: 17 mm
Aukštis: 11 mm
Profilio tipas: B
Vidinis ilgis (Li): 4394 mm
Darbinis ilgis (Ld): 4439 mm
Plotis: 17 mm
Aukštis: 11 mm
Klasikiniai B173 4394 mm Li / 4439 mm Ld trapeciniai diržai plačiai naudojami tiek pramonės įrengimuose, tiek žemės ūkio technikoje: kombainuose, traktoriuose, vėjapjovėse ir panašiai. Šie diržai pritaikyti darbui įprastinėse pavarose.