Trapecinis diržas (B1180/1225) Contitech
Profilio tipas: B
Vidinis ilgis (Li): 1180 mm
Darbinis ilgis (Ld): 1225 mm
Vidinis ilgis coliais (Li): 46.5
Plotis: 17 mm
Aukštis: 11 mm
PLE4847
Contitech
Rodyti kainas:
Su PVM
Yra sandėlyje Yra sandėlyje
2 VNT
stores
ATSIIMTI PARDUOTUVĖJE
Nemokamai
Kaunas
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 14 d., ketvirtadienį
Klaipėda
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 20 d., trečiadienį
Vilnius
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 21 d., ketvirtadienį
Klasikiniai B46.5 1180 mm Li / 1225 mm Ld trapeciniai diržai plačiai naudojami tiek pramonės įrengimuose, tiek žemės ūkio technikoje: kombainuose, traktoriuose, vėjapjovėse ir panašiai. Šie diržai pritaikyti darbui įprastinėse pavarose.