Trapecinis diržas (B1829/1874) Contitech
Profilio tipas: B
Vidinis ilgis (Li): 1829 mm
Darbinis ilgis (Ld): 1874 mm
Vidinis ilgis coliais (Li): 72
Plotis: 17 mm
Aukštis: 11 mm
Profilio tipas: B
Vidinis ilgis (Li): 1829 mm
Darbinis ilgis (Ld): 1874 mm
Vidinis ilgis coliais (Li): 72
Plotis: 17 mm
Aukštis: 11 mm
Klasikiniai B72 1829 mm Li / 1874 mm Ld trapeciniai diržai plačiai naudojami tiek pramonės įrengimuose, tiek žemės ūkio technikoje: kombainuose, traktoriuose, vėjapjovėse ir panašiai. Šie diržai pritaikyti darbui įprastinėse pavarose.