Trapecinis diržas 4HB2311/4RHB91
Keturgubas sugretintas trapecinio profilio diržas (4HB2311/4RHB91) Carlisle
Efektyvus ilgis (Le): 2311 mm
Ilgis coliais: 91
Plotis: 76 mm
Aukštis: 14 mm