Šešiakampis diržas CC198/5130 Contitech
Dvigubo trapecinio profilio šešiabriaunis diržas CC198 22x5130
Efektyvus ilgis (Le): 5130 mm
Plotis: 22 mm
Profilio tipas: CC
Vidinis ilgis coliais (Li): 198
Aukštis: 17 mm
Šešiabriaunis diržas CC198/5130 Contitech
PLE5368
Contitech
Rodyti kainas:
Su PVM
Yra sandėlyje Yra sandėlyje
2 VNT
stores
ATSIIMTI PARDUOTUVĖJE
Nemokamai
Kaunas
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 14 d., ketvirtadienį
Klaipėda
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 20 d., trečiadienį
Vilnius
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 21 d., ketvirtadienį
Dvigubo trapecinio profilio šešiakampiai (šešiabriauniai) CC198 5130 mm Le diržai dažniausiai naudojami žemės ūkio mašinose – javų nuėmimo kombainuose. Tai specifinė diržo konstrukcija, leidžianti dirbti pavarose, kuriose keičiasi skriemulių sukimosi kryptis.
1d6cc0513002
2 VNT
Duomenų lapas
Profilio tipas
CC (22.0 mm)