Keturgubas sugretintas trapecinio profilio diržas (4HB2311/4RHB91) Carlisle
Efektyvus ilgis (Le): 2311 mm
Ilgis coliais: 91
Plotis: 76 mm
Aukštis: 14 mm
Profilio tipas: 4HB
Efektyvus ilgis (Le): 2311 mm
Ilgis coliais: 91
Plotis: 76 mm
Aukštis: 14 mm