Freza CNC staklėms S1-3.0/3-22-50 A, kelianti
Vienabriaunė kietmetalio freza S1-3-3-22-50

Pjovimo diametras: 3 mm

Laikiklio skersmuo: 3 mm

Pjovimo gylis: 22 mm

Bendras ilgis: 50 mm

Tipas: Kelianti (drožlė į viršų)

Paskirtis: Org. stiklui, plastikui, putų poliesteriui, medžiui mm

Kietmetalio freza akrilui S1-3x3x22x50 mm, A kelianti

PLE-2055
Crown Norge
28,97 € / VNT
Su PVM
Yra sandėlyje Yra sandėlyje
1 Vienetas

Crown Norge, tai patikimas gamintojas, nuolat tobulinantis savo produktus pagal inovatyvias technologijas. Crown Norge kompanijos frezos pagamintos pagal griežtus tikslumo reikalavimus, kurie pagerina darbo procesą, gaminio kokybę ir laiko sąnaudas. Tai revoliucinis produktas, sukurtas siekiant maksimaliai pagerinti paviršiaus apdailą ir darbo našumą.

Rinkdamiesi revoliucines Crown Norge frezas sumažinsite išlaidas ir darbo laiko kaštus. Dėl naudojamų gamintojo technologijų gaminant šias frezas, įrenginių tarnavimo laikas tampa ilgesnis, o eksploatavimo kaštai mažesni. Speciali gamintojo technologija maksimaliai pagerina paviršiaus apdailą ir darbo našumą.

Norintiems pasiekti geriausią gaminio kokybę Crown Norge frezos užtikrins itin švarų ir glotnų pjovimo paviršių. Taip pat, užtikrins žymiai kokybiškesnį dirbamo paviršiaus užbaigimą.

Crown Norge frezų asortimentas praplėstas naujais dydžiais ir matmenimis, kurie puikiai tinka įvairių pjaunamų medžiagų storiui. Taip pat, padidėjo frezų sukimosi greitis dėl itin lygių briaunų. Vienabriaunės Crown Norge frezos sukelia 60% mažiau vibracijos ir žymiai mažiau triukšmo veikimo metu. Dėl naudojamų specialių gamintojo technologijų gaminant šias frezas, įrenginių tarnavimo laikas tampa ilgesnis, o eksploatavimo kaštai mažesni.


Frezos MP pagamintos iš aukščiausios kokybės volframo karbido medžiagos. Šie frezavimo įrankiai užtikrina itin švarų ir glotnų pjovimo paviršių. Vienabriaunės MP frezos puikiai tinka pjauti žalvarį, aliuminį, akrilo medžiagas, kitus plastikus, putų poliesterį ir medį. Speciali frezos technologija padeda pasiekti tikslesnį ir kokybiškesnį rezultatą. Frezos pagamintos pagal griežtus tikslumo reikalavimus, todėl puikiai tinka tiek universalioms, tiek CNC frezavimo staklėms.


Savybės:

Atspari dilimui;

Ypač tvirta;

Tinka sausam ir drėgnam pjovimui;

Atspari korozijai;

Atspari cheminiams procesams.
Keliančios frezos „UP-CUT“ kelia drožlę į viršų, todėl įrenginyje darbinis sukimosi greitis gali būti didesnis.Spaudžiančios „Down cut“ frezos drožles stumia į vidų, todėl pjaunamos medžiagos paviršius išlieka lygesnis. Spaudžiančioms frezoms darbinis sukimosi greitis turi būti mažesnis nei keliančioms.

upcut_downcut_spiral.pngSvarbu! Aukšto sukimosi dažnio įrenginiuose rekomenduojama naudoti balansuotas frezas arba sumažinti įrenginio sukimosi greitį.


VIDEOTEKA

2frs10303
1 Vienetas

Duomenų lapas

Tipas
Kelianti
Paskirtis
Org. stiklui, plastikui, PVC putintam, medžiui
Pjovimo diametras D (mm)
3
Tvirtinimo diametras D1 (mm)
3
Pjovimo gylis C (mm)
22
Bendras ilgis L (mm)
50
Kilmės šalis
Norvegija
Nauja
KaunasKauno parduotuvė, Artojų g. 27, Ireniškių km., Garliavos sen., 53275 Kaunas1 VNT

(Duomenys atnaujinti: 2023-06-04 12:11:58)

Krepšelis

Registruotis

Sukurti naują paskyrą

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite dabar Arba Atstatykite slaptažodį