Trapecinis diržas (A1800/1830) Contitech
Profilio tipas: A
Vidinis ilgis (Li): 1800 mm
Darbinis ilgis (Ld): 1830 mm
Vidinis ilgis coliais (Li): 70.75
Plotis: 13 mm
Aukštis: 8 mm
PLE5172
Contitech
Rodyti kainas:
Su PVM
Yra sandėlyje Yra sandėlyje
2 VNT
stores
ATSIIMTI PARDUOTUVĖJE
Nemokamai
Kaunas
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 15 d., penktadienį
Klaipėda
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 14 d., ketvirtadienį
Vilnius
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 21 d., ketvirtadienį
Klasikiniai A70.75 1800 mm Li / 1830 mm Ld trapeciniai diržai plačiai naudojami tiek pramonės įrengimuose, tiek žemės ūkio technikoje: kombainuose, traktoriuose, vėjapjovėse ir panašiai. Šie diržai pritaikyti darbui įprastinėse pavarose.