Šešiakampis diržas BB75/1969 Roulunds
Dvigubo trapecinio profilio šešiabriaunis diržas BB75 17x1969
Efektyvus ilgis (Le): 1969 mm
Plotis: 17 mm
Profilio tipas: BB
Vidinis ilgis coliais (Li): 75
Aukštis: 13 mm
Šešiabriaunis diržas BB75/1969 Roulunds
PLE1199
Roulunds
Rodyti kainas:
Su PVM
Yra sandėlyje Yra sandėlyje
1 VNT
stores
ATSIIMTI PARDUOTUVĖJE
Nemokamai
Kaunas
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 13 d., trečiadienį
Klaipėda
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 20 d., trečiadienį
Vilnius
Atsiimkite parduotuvėje gegužės 14 d., ketvirtadienį
Dvigubo trapecinio profilio šešiakampiai (šešiabriauniai) BB75 1969 mm Le diržai dažniausiai naudojami žemės ūkio mašinose – javų nuėmimo kombainuose. Tai specifinė diržo konstrukcija, leidžianti dirbti pavarose, kuriose keičiasi skriemulių sukimosi kryptis.
1d6bb0196901
1 VNT
Duomenų lapas
Profilio tipas
BB (17.0 mm)