Vienabriaunė kietmetalio freza S1-6-6-32-64
Pjovimo diametras: 6 mm
Laikiklio skersmuo: 6 mm
Pjovimo gylis: 32 mm
Bendras ilgis: 64 mm
Tipas: Kelianti (drožlė į viršų)
Paskirtis: Org. stiklui, plastikui, putų poliesteriui, medžiui
Pjovimo diametras: 6 mm
Laikiklio skersmuo: 6 mm
Pjovimo gylis: 32 mm
Bendras ilgis: 64 mm