Apie įmonę

UAB PLASTENA

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė.

Įmonė jau eilę metų atlieka gamybos paslaugas: plastikų mechaninį apdirbimą, techninių detalių, prekybinės įrangos, reklaminių - kanceliarinių produktų gamybą, transporterių juostų, diržų gamybą ir remontą.

Didžiausias UAB "Plastena" turtas – techniškai stiprus, profesionalus ir darnus darbuotojų kolektyvas. Pas mus klientas visuomet ras atsakymus medžiagų parinkimo, panaudojimo ir apdirbimo klausimais, bus tinkamai ir greitai aptarnautas.

Kompanijos patikimumą ir profesionalumą atspindi jau trečią dešimtmetį siejanti veikla su Baltijos šalių gamybos, statybos ir reklamos įmonėmis.

UAB „Plastena“ priklauso Europos Plastikų Distributorių Asociacijai (EPDA), yra Kauno pramonės ir prekybos amatų rūmų narė.

 • Didžiausias prekių asortimentas

  Aukščiausia prekių kokybė

  Puikus aptarnavimas

UAB Plastena

Įmonės sandėliuose Kaune, Klaipėdoje, Rygoje sukauptas platus plastikų, gumos ir kitų techninių medžiagų bei komplektuojančių dalių asortimentas leidžia laiku aprūpinti tiek esamus, tiek naujus klientus. Bendras įmonės sandėlių plotas sudaro daugiau nei 4000 kv.m.


INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ

Internetinė parduotuvė www.e-plastena.lt yra UAB “Plastena" įmonės dalis. Įmonė yra viena didžiausių pavarų diržų, techninių plastikų, gumos gaminių ir kitų komplektuojančių medžiagų asortimento prekybos lyderė Baltijos šalyse. Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti ilgametę patirtį ir kokybišką aptarnavimą ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos pirkėjams. Internetinė parduotuvė E-plastena.lt sėkmingai savo veiklą pradėjo 2015 metais. Per šį laiką sugebėjome pelnyti klientų pasitikėjimą, lojalumą, kas leidžia pasiūlyti žemiausias kainas ir lanksčiausias pirkimo sąlygas. Nuolat plečiame prekių asortimentą, geriname klientų aptarnavimo kokybę, nes kiekvienas lankytojas mums svarbus.

  • Daugiau nei 6000 skirtingų prekių sandėlyje

   Užsakymų apdorojimas vos per 1-2 d.d.

   Greitas pristatymas visame Lietuvos ir Latvijos regione

   Nemokamas konsultavimas

Pirk internetu - Juk gyvenime sutaupytas laikas toks brangus!