...............SVARBI INFORMACIJA KARANTINO METU ! ...............Užsakymų vykdymas nuo kovo 16 d. ............... Daugiau informacijos rasite čia >>

PARDUOTUVĖS VEIKLA KARANTINO METU

Norime Jus informuoti, kad internetinė parduotuvė e-plastena.lt ir toliau vykdys prekybą nepaprastosios padėties metu. Žemiau pateikiame šiuo metu dažniausiai klientų užduodamus klausimus ir svarbiausią informaciją:

  • Ar elektroninė parduotuvė pristatinės prekes į namus?

   Iš anksto apmokėtiems užsakymams, prekių pristatymo tvarka į namus nesikeičia. Dėl aplinkybių, kurių vežėjai kontroliuoti negali - siuntos gali šiek tiek vėluoti. Prekių pristatymas gali užtrukti nuo 2 iki 5 darbo dienų.

   APMOKĖJIMAS ATSIIMANT PREKES PRISTATANT Į NAMUS (angl. C.O.D) ŠIUO METU NEGALIMAS.


   Prekių užsakymas nuo kovo 16 d.

   Dėl korona viruso ir jo suvaldymui pateiktų Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijų prekių užsakymas fizinėse pardavimo vietose iki balandžio 13 d. nebus vykdomas.

   PREKĖS GALI BŪTI UŽSAKOMOS TIK NUOTOLINĖMIS RYŠIO PRIEMONĖMIS: ELEKTRONINIU PAŠTU ARBA PER INTERNETINĘ PARDUOTUVĘ WWW.E-PLASTENA.LT.


   Elektroninės parduotuvės atsiėmimo punktų darbo laikas nuo kovo 16 d.

   Dėl korona viruso ir jo suvaldymui pateiktų Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijų siūlome naudotis prekių pristatymo per siuntų kurjerius paslauga. Tačiau elektroninės parduotuvės atsiėmimo punktų darbo laikas nesikeičia. Parduotuvių adresus ir darbo laikus rasite čia >>


   ATSIIMTI GALITE TIK NUOTOLINĖMIS RYŠIO PRIEMONĖMIS PATEIKTUS IR TIK APMOKĖTUS UŽSAKYMUS.

   Ką daryti su neatsiimtais ir neapmokėtais užsakymais?

   Susisiekite su pardavėju ir pasiūlysime kitą išankstinio apmokėjimo būdą. Šiuo metu leidžiamų mokėjimo būdų sąrašą ir informaciją bankiniam pavedimui rasite čia >>

   UŽSAKYMUS SIŪLOME APMOKĖTI BANKINIU PAVEDIMU ARBA PER ELEKTRONINĘ BANKININKYSTĘ.
    


   Elektroninės parduotuvės užsakytų prekių grąžinimas

   Dėl korona viruso ir jo suvaldymui pateiktų Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijų prekių grąžinimas nevyks iki kovo 30 dienos. Prekių grąžinimo terminai pratęsiami neskaičiuojant karantino laikotarpio.

   PRAŠOME NORINČIUS GRĄŽINTI PREKES IŠ ANKSTO SUSISIEKTI EL. PAŠTU PAGALBA@PLASTENA.LT

Saugokite save ir kitus bei džiaukitės laiku namuose !