Kaip pirkti?


Užsisakyti norimas prekes internetu dar niekad nebuvo taip paprasta! Taupykite savo laiką ir pinigus!


1. IŠSIRINK PREKES

Išsirink norimą prekę vienoje iš esančių kategorijų. Rasti prekę padės svetainėje esanti paieška arba puslapio kairėje esantys prekių filtrai.

Visos svetainėje esančios prekės pateikiamos su nuotraukomis ir detaliais aprašymais. Sužinoti daugiau apie dominančią prekę galite paspaudę ant jos pavadinimo arba pasirinkę mygtuką "IŠSAMIAU"

Jeigu prie prekės matote prierašą  Dėl prekės kreiptis į pardavėją  nebūtinai reiškia, kad šios prekės neturime. Prekė gali būti rezervuota arba pakeliui į sandėlį. Paspauskite ši mygtuką ir užpildykite užklausos formą arba susisiekite su pardavėju, kur suteiksime visą informaciją.

Jeigu matote, jog prekė  Yra sandėlyje  galite nieko nedelsdami pradėti prekės užsakymą.


2. DĖK Į KREPŠELĮ

Norėdami užsakyti prekę spauskite mygtuką  Į KREPŠELĮ . Jei norite papildyti krepšelio turinį daugiau nei viena preke spauskite < Tęsti prekių paiešką .

Norėdami baigti užsakymą spauskite  Peržiūrėti pirkinių krepšelį >. Užsakymo suvestinėje matysite visas Jūsų pasirinktas prekes ir nuolaidas.


3. REGISTRUOKIS

Jei jau turite vartotojo paskyrą spauskite „Prisijungti“.

Jei pas mus perkate pirmą kartą įveskite visus reikiamus laukelius skiltyje "Naujas vartotojas" arba registruokitės naudodami savo   Facebook  paskyrą.


4. RINKIS PREKIŲ ATSIĖMIMO BŪDĄ

Visas užsakytas prekes NEMOKAMAI galite atsiimti Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje esančiuose prekių atsiėmimo punktuose. "Pristatymo/atsiėmimo būdai" pasirinkite prekių atsiėmimas "UAB Plastena Kauno sandėlyje", Vilniuje arba Klaipėdoje.

Jūsų pageidavimu į bet kurį Lietuvos kampelį per 1-2 d.d. prekes pristatys siuntų kurjeriai. Tiesiog pažymėkite "Prekių pristatymas į namus"

Didesnių prekių kiekių arba didelių matmenų prekių pristatymo sąlygos derinamos atskirai su pardavėju.

Atidžiai perskaitykite ir sutikite su prekių pirkimo taisyklėmis uždėdami varnelę nurodytoje vietoje.


5. RINKIS ATSISKAITYMO BŪDĄ

Atsiskaityti už prekes galite grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu. Pasirinkę „Mokėti bankiniu pavedimu“ patvirtinkite užsakymą ir savo internetinėje bankininkystėje atlikite įprastą bankinį pinigų pervedimą į vieną iš mūsų nurodytų sąskaitų.

Pasirinkę „Mokėti grynais atsiimant prekes“ galėsite atsiskaityti vienoje iš mūsų parduotuvių arba atvykus siuntų kurjeriui Jūsų nurodytu adresu. Tokiu atveju, pasistenkite turėti tikslią pinigų sumą.


Sveikiname! Užsakymas baigtas. Į savo el. pašto dėžutę gausite patvirtinimą su Jūsų užsakymo informacija. Atsiimkite prekes patys arba laukite kol atvyks siuntų kurjeriai.