Atsiskaitymo būdai


Užsakius prekes WWW.E-PLASTENA.lt galimi šie atsiskaitymo būdai:

Elektroninė bankininkystė

Bankiniu pavedimu

Grynaisiais

Banko kortele

Išsimokėtinai

Dėl korona viruso ir jo suvaldymui pateiktų Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijų apmokėjimas grynaisiais pinigais ir banko kortelėmis šiuo metu nėra galimas.


Elektroninė bankininkystė

Tai greičiausias ir patogiausias apmokėjimo už prekes būdas. Šis apmokėjimo būdas yra itin saugus, kadangi po automatiškai suformuoto mokėjimo pirkėjas nukreipiamas tiesiai į banko mokėjimo sistemą. Pirkėjas mokėjimo duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl mums ši informacija yra neprieinama.

Internetu užsakytas prekes galite apmokėti šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadelė, Medicinos bankas, LKU (Lietuvos kredito unija), Revolut, Paysera.

Paysera_3.jpg

Kiti mokėjimo būdai

Jūsų patogumui, už prekes grynaisiais arba banko kortele galite apmokėti ir Maxima kasose, Perlas terminaluose arba AB Lietuvos paštas finansinių paslaugų „Pay Post“ klientų aptarnavimo skyriuose.

PAY POST - Apmokėjimas interneto projekte matomas per vieną darbo dieną. Taikomas papildomas 0.35 EUR aptarnavimo mokestis. Apmokėjimas tuo pačiu kvitu galimas tik vieną kartą.

PERLO PASLAUGOS - Apmokėjimas interneto projekte matomas darbo dienomis du kartus per parą. Apmokėjimas tuo pačiu kvitu galimas tik vieną kartą.

MAXIMA - Apmokėjimas interneto projekte matomas po 1 valandos. Taikomas papildomas 0.21 EUR aptarnavimo mokestis. Atsiskaitant Maxima kasose, būtina pateikti atspausdintą kvitą. Mokėjimo kodas nuo mobilaus įrenginio nėra skenuojamas. Neturint atspausdinto kodo, Maxima darbuotojai pasilieka teisę jūsų neaptarnauti. Apmokėjimas tuo pačiu kvitu galimas tik vieną kartą.


Bankiniu pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Apmokėjimas pavedimu yra saugus tiek pirkėjui, tiek pardavėjui, kadangi visos mokėjimų operacijos vyksta tarp bankų. Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl mums ši informacija yra neprieinama.

Sąskaitos rekvizitai:

UAB "Plastena“
Įmonės kodas: 159955613
PVM mokėtojo kodas: LT599556113
Artojų g. 27, Ireniškių km., Garliavos seniūnija, LT-53275, Kauno r.

Informacija bankiniam pavedimui

Bankas: AB „Swedbank“, SWIFT: HABALT22
A/S: LT 64 7300 0100 0250 7906
Bankas: AB „Luminor bank“, SWIFT: AGBLLT2X
A/S: LT 87 4010 0510 0190 7208
Bankas: AB „SEB bankas", SWIFT: CBVILT2X
A/S: LT 57 7044 0600 0778 0218
Bankas: UAB „Paysera LT", SWIFT: EVIULT2VXXX
A/S: LT 49 3500 0100 0441 7792

Sąskaita vidiniams pavedimams per Paysera:
A/S: EVP4 9100 0441 7792
Laukelyje "Mokėjimo paskirtis" būtina nurodyti užsakymo numerį.

Grynaisiais

Jūsų patogumui, atsiskaityti už prekes galite grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už prekes galėsite atsisakyti ne užsakymo metu, o tik prekių pristatymo metu atvykus siuntų kurjeriui arba atsiimdami prekes mūsų parduotuvėse.

Grynaisiais atsiskaityti galite:

Užsisakę prekių pristatymą į namus

Mūsų parduotuvėje Kaune

Mūsų parduotuvėje Klaipėdoje

Mūsų parduotuvėje Vilniuje

Pasirinkus prekių pristatymą į namus su atsiskaitymo grynaisiais paslauga Jums bus priskaičiuotas fiksuotas 0,95 Eur paslaugos mokestis + 0,5 proc. nuo užsakymo sumos. Rekomenduojame prekių pristatymo į namus metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, kuri nurodyta Jūsų užsakyme!

Dėl korona viruso ir jo suvaldymui pateiktų Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijų apmokėjimas grynaisiais pinigais šiuo metu nėra galimas.


Banko kortele

Jūsų patogumui, atsiskaityti už prekes jau galite ir banko kortele! Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už prekes galėsite atsisakyti ne užsakymo metu, o tik prekių atsiėmimo metu mūsų parduotuvėse.

Banko kortele atsiskaityti galite:

Mūsų parduotuvėje Kaune

Mūsų parduotuvėje Klaipėdoje

Mūsų parduotuvėje Vilniuje

Dėl korona viruso ir jo suvaldymui pateiktų Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijų apmokėjimas banko kortelėmis šiuo metu nėra galimas.


Išsimokėtinai

Sudarykite pirkimo išsimokėtinai sutartį internetu! Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo eigoje būsite nukreipti į Mokilizingas arba "GF Lizingas" sistemą. Joje galėsite pasirinkti pirkimo išsimokėtinai laikotarpį bei pradinį įnašą iš lizingo bendrovės siūlomų variantų.

lizingas.jpg