Polikarbonato sistema CLICK (16x250x3500 mm) skaidri

Nauja prekė

Polikarbonato sistema CLICK (16x250x3500 mm) skaidri su gumine tarpine
Spalva: Skaidri
Storis: 16 mm
Plotis: 250 mm
Ilgis: 3500 mm
Santykinė masė: 2.4 kg/m2
Išeiga: 0.875 m2/lap
Paskirtis:  Stogams, pertvaroms, pavėsinėms, stogeliams, šiltnamiams, švieslangiams ir pan.
Sistema montuojama itin greitai ir paprastai, nereikia jokių sujungimų, garantuotas sandarumas, UV apsauga.

Smulkiau

Laikinai neturime. Dėl prekės kreiptis į pardavėją

19,23 € už VNT

21,98 € už m2

Atsisiųsti

CLICK 16 katalogas

CLICK 16 plokščių montavimas ir priežiūra

Atsisiųsti (814.7k)

Charakteristikos

UV apsaugaYra
SpalvaBespalvė (skaidri)
Šviesos pralaidumas (proc)65
Ilgis (mm)3500
Struktūra4W (4 sienelių)
Storis (mm)16
Plotis (mm)250
Dangos santykinė masė (kg/m2)2.4
Minimalus nuolydis (%)15
Pristatymas į namusKlausti pardavėjo
Kilmės šalisŠveicarija

Apie prekę

Greitai bei lengvai montuojama „Click 16“ sistema idealiai tinka stoginių, automobilių pastogių, pavėsinių, terasų, žiemos sodaų ar šiltnamių gamybai.

Sistema yra tokia paprasta, kad jai sumontuoti nereikalingi specialistai bei sudėtingi įrankiai - tai galite padaryti ir Jūs patys. Montuojant „Click 16“ sistemas nereikia naudoti papildomai jungiamųjų profilių, o koekstruduota
sandarinimo guma užtikrina sandarumą vandeniui, purvui.Sistemos Click 16 privalumai:TVIRTUMAS
Mechaninės polikarbonato savybės garantuoja šiam polimerui aukščiausią atsparumą smūgiams, užtikrina optimalią apsaugą nuo sugadinimo ar pažeidimo. Polikarbonatas savo mechaninėmis savybėmis gerokai lenkia kitas dažnai stoginių montavime, kur reikalingas skaidrumas, naudojamas medžiagas (stiklą, akrilą, PET ir t.t.). Atsparumas smūgiams išlieka vienodas net ir plačiame temperatūrų diapazone.
Click2.pngAPSAUGA NUO UV SPINDULIŲ
„Click 16“ dangos paviršius yra padengtas ultravioletinių spindulių absorberio sluoksniu, kuris leidžia apsaugoti polikarbonatą nuo UV spindulių neigiamo poveikio. Be šio sluoksnio plokščių savybės greitai suprastėtų, vėliau polikarbonatas pagelstų, o ultravioletinių spindulių paveiktas paviršius prarastų savo tvirtumą.


LAIDUMAS ŠILUMAI
Laidumas šilumai arba U-reikšmė (W/m2 K) yra vidutinis šilumos srautas vienam kvadratiniam metrui, praeinantis per konstrukciją (polikarbonato plokštę), skiriančią dvi aplinkas su skirtinga temperatūra (dažniausiai skiriama šildoma patalpa arba patalpa su kondicionuojamu oru nuo išorės). Kuo mažesnė ši reikšmė, tuo efektyvesnė plokštės suteikiama izoliacija. Siekiant sumažinti šildymo/oro kondicionavimo išlaidas ir atitinkamai sumažinti į atmosferą išmetamų kenksmingų medžiagų kiekį, tarptautiniai standartai reikalauja, kad ir statybinių medžiagų, ir langų sistemos atitiktų vis griežtesnius šilumos pralaidumo reikalavimus. UAB „Plastena“ importuoja tik šiuos reikalavimus atitinkančias polikarbonato plokštes ir sistemas.


ATSPARUMAS UGNIAI
„Click 16“ plokštės testuojamos kvalifikuotose nepriklausomose laboratorijose, remiantis šiuo metu galiojančiais statybos pramonės reglamentais.


ŠILUMINIS PLĖTIMASIS
Šiluminis plėtimasis yra būdinga (ypač plastikams) medžiagų savybė, bei neatsiejama nuo jų
tendencijos plėstis kylant temperatūrai. Šis plėtimasis skaičiais išreiškiamas naudojant koeficientą, kuris polikarbonato atveju yra lygus 0,065 mm/m °C. Ši koeficiento reikšmė yra didesnė nei medžiagų naudojamų stogo konstrukcijoms gaminti (aliuminis, plienas, medis), todėl būtina į tai atkreipti dėmesį jau projektavimo etape.
ŠVIESOS PRALAIDUMAS
Dažnai projektuojant pastatus yra atsižvelgiama į šviesos, patenkančios į pastato vidų, srautą. Vienais atvejais šviesos reikia turėti kuo daugiau, kitais atvejais – priešingai. „Click 16“ sistema tinkama šiam srautui reguliuoti, dėl atspalvių asortimento.
GARANTIJA
Plokštėms su UV apsauga suteikiama 10 metų garantija nuo pageltimo, šviesos pralaidumo praradimo ar sugadinimo nuo smarkios krušos. Mūsų pardavimo skyriaus darbuotojai mielai jums suteiks daugiau informacijos apie garantijos sąlygas.

"Click 16" sistema yra 16 mm storio, bei 4W (4 sienelių) struktūros, kas užtikrina plokštės tvirtumą, net ir esant didelėms apkrovoms, bei aukštą šilumos laidumo koeficientą (2.1 W/m2oK).


"Click 16" polikarbonatinės plokštės turi apsaugą nuo UV spindulių, o tai garantuoja plokštės ilgaamžiškumą bei išvaizdos stabilumą.
Specifinė plokštės spalva „frost“ (šerkšnas) sulaiko tiesioginius saulės spindulius, todėl ne tik pati plokštė, bet ir lauko baldai ilgai išliks nepaveikti saulės.


Kadangi plastikas veikiamas temperatūros keičia savo matmenis, tai montuojant įprastines polikarbonato plokštes dažnai susiduriama su problema, kai tvirtinimo plokščių vietose patenka drėgmė ir nešvarumai. Tuomet prarandamas estetinis vaizdas, suprastėja termoizoliacinės savybės. "Click 16" polikarbonatinė sistema puikiai „susitvarko“ ir su šia problema, nes jas montuojant, plokštė nėra pažeidžiama, o tvirtinimo elementai pasislepia.


MONTAVIMAS

Šią dangą paprasta, greita ir pigu susimontuoti pačiam. Jos montavimas tikrai nepareikalaus papildomų išlaidų įrankiams. Ko jums reikia, tai susipjauti plokštę tinkamais ilgiais (tai padaryti galime padėti ir mes), užsandarinti plokštės galus kondensacine plėvele bei specialiais profiliais, kas apsaugos nuo dulkių bei vandens patekimo, varžtais prisukti pirmąją plokštę prie skersinio, užspausti antrąja plokšte ir t. t. kol bus baigtas montuoti jūsų stogas.

ATMINKITE, KAD POLIKARBONATAS NUO ŠILUMOS PLEČIASI

Lakštai turi būti pritvirtinti taip, kad kiekvienoje pusėje liktų bent vieno pilno kanalo ilgis; prie šio išmatavimo turi būti pridedamas laisvumas šiluminiam medžiagos plėtimuisi.

LAKŠTŲ SANDARINIMAS

Kur reikalingas sandarinimas, naudokite tik specialų silikoną, kondensacines juostas bei tarpines.

LAKŠTŲ PJOVIMAS

Lakštus galima pjaustyti įprastais pjovimo įrankiais, tokiais kaip vertikalūs, horizontalūs ar diskiniai pjūklai, su sąlyga, kad jie yra smulkiadančiai.

APSAUGINĖS PLĖVELĖS NUPLĖŠIMAS PO MONTAVIMO

Lakštai pristatomi su apsaugine plėvele abiejose pusėse. Vienoje lakšto pusėje yra plėvelė su atspausdinta informacija. Ši pusė yra išorinė. Nuplėškite plėvelę iš karto po plokščių sumontavimo.

LAKŠTŲ SANDARINIMO JUOSTA

Lakštų galus užklijuokite lipnia kvėpuojančia aliuminio juosta tam, kad į plokščių kanalus nepatektų nešvarumai.

LAKŠTŲ GRĘŽIMAS

Lakštai gali būti gręžiami naudojant tik tinkamus grąžtus. Nepaisant to, mes nerekomenduojame tvirtinti lakštų per juos sukant varžtus. Tvirtinimui yra specialios ertmės.

Tvirtinant lakštus prie grebėstų, rekomenduojame prieš tai juose išgrėžti didesnę skylę, nei varžto skersmuo.

LAKŠTŲ MONTAVIMO SCHEMA


PRIEŽIŪRA

PLOKŠČIŲ VALYMAS

Plokštes rekomenduojame bent du kartus per metus valyti vandeniu ir nešarminėmis valymo priemonėmis. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų ar tirpiklių, galinčių pažeisti lakštų paviršių.

NEVAIKŠČIOKITE ANT LAKŠTŲ

Įrengimo metu nevaikščiokite ant lakštų. Tolygiam svorio paskirstymui ant viršaus rekomenduojame padėti atraminę lentelę..


Prekei suteikiama 10 metų gamintojo garantija.

Galimi prekių atsiėmimo būdai:

Pristatysime kurjeriu

PRISTATYMAS NURODYTU ADRESU Į OFISĄ AR NAMUS PER 1-3 D.D

NUO 3,82 EUR*

*SIUNTOS KAINA PRIKLAUSO NUO PAKUOTĖS DYDŽIO IR SVORIO

Atsiimkite Kaune

MŪSŲ PARDUOTUVĖJE KAUNE adresu: Artojų g. 27, Garliava, Kauno raj.

NEMOKAMAI !

PREKES GALĖSITE ATSIIMTI PER 1-5 D.D. PO UŽSAKYMO (GAVĘ PATVIRTINIMĄ)

Atsiimkite Klaipėdoje

MŪSŲ PARDUOTUVĖJE KLAIPĖDOJE adresu: Šilutės pl. 49

NEMOKAMAI !

PREKES GALĖSITE ATSIIMTI PER 1-5 D.D. PO UŽSAKYMO (GAVĘ PATVIRTINIMĄ)

Atsiimkite Vilniuje

MŪSŲ PARDUOTUVĖJE VILNIUJE adresu: Motorų g. 1

NEMOKAMAI !

PREKES GALĖSITE ATSIIMTI PER 1-5 D.D. PO UŽSAKYMO (GAVĘ PATVIRTINIMĄ)

Susijusios prekės:

Rašyti klausimą dėl šios prekės

Jums taip pat gali patikti:

20 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: