Atsiskaitymo būdai


Užsakius prekes WWW.E-PLASTENA.lt galimi šie atsiskaitymo būdai:

Elektroninė bankininkystė

Bankiniu pavedimu

Grynaisiais

Banko kortele

Išsimokėtinai


Elektroninė bankininkystė

Tai greičiausias ir patogiausias apmokėjimo už prekes būdas. Šis apmokėjimo būdas yra itin saugus, kadangi po automatiškai suformuoto mokėjimo pirkėjas nukreipiamas tiesiai į banko mokėjimo sistemą. Pirkėjas mokėjimo duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl mums ši informacija yra neprieinama.

Internetu užsakytas prekes galite apmokėti šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor (DNB), Luminor (Nordea), Danske Bank, Šiaulių bankas, Citadelė, Medicinos bankas, Paysera.


Bankiniu pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Apmokėjimas pavedimu yra saugus tiek pirkėjui, tiek pardavėjui, kadangi visos mokėjimų operacijos vyksta tarp bankų. Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl mums ši informacija yra neprieinama.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjo pavadinimas: UAB Plastena

Gavėjo kodas: 159955613

Gavėjo sąskaita:

LT 64 7300 0100 0250 7906, Swedbank AB

LT 87 4010 0510 0190 7208, Luminor  Bank AB

LT 57 7044 0600 0778 0218, SEB bankas AB

Atkreipkite dėmesį, jog laukelyje "Mokėjimo paskirtis" būtina nurodyti Jums suteiktą užsakymo numerį!


Grynaisiais

Jūsų patogumui, atsiskaityti už prekes galite grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už prekes galėsite atsisakyti ne užsakymo metu, o tik prekių pristatymo metu atvykus siuntų kurjeriui arba atsiimdami prekes mūsų parduotuvėse.

Grynaisiais atsiskaityti galite:

Užsisakę prekių pristatymą į namus

Mūsų parduotuvėje Kaune

Mūsų parduotuvėje Klaipėdoje

Pasirinkus prekių pristatymą į namus su atsiskaitymo grynaisiais paslauga Jums bus priskaičiuotas 1,2 Eur paslaugos mokestis. Rekomenduojame prekių pristatymo į namus metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, kuri nurodyta Jūsų užsakyme!


Banko kortele

Jūsų patogumui, atsiskaityti už prekes jau galite ir banko kortele! Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už prekes galėsite atsisakyti ne užsakymo metu, o tik prekių atsiėmimo metumetu mūsų parduotuvėse.

Banko kortele atsiskaityti galite:

Mūsų parduotuvėje Kaune

Mūsų parduotuvėje Klaipėdoje


Išsimokėtinai

Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite išsimokėtinai pasirinkę "Mokilizingas" arba "GF Lizingas" paslaugas.