PAIEŠKOS FILTRAI

Sienelės storis (mm)
Ilgis (mm)
Plotis (mm)
Aukštis (mm)

Informacija

Naujos prekės

Gaminiai

Įvairūs plastiko gaminiai ofisams, viešbučiams, barams, restoranams ir kt.

Gaminiai   Yra 29 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Reklaminiai stovai

  Itin stilingi ir kokybiški pastatomas stovai iš organinio stiklo, aliuminio kompozito

  Paskirtis:

  Žurnalams, katalogams

  Reklamoms, akcijoms

  Brošiūroms, skrajutėms, lankstinukams

 • Informaciniai stoveliai

  Plastikiniai  informaciniai stoveliai puikiai tinka įvairaus formato informacijai (reklamoms, akcijoms, informaciniams prekių aprašymams, valgiaraščio meniu ir t.t.) talpinti. Stoveliai pagaminti iš skaidraus plastiko - akrilo, yra itin lengvi, o juose sudėta informacija atrodo estetiškai ir tvarkingai. Galimi šie stovelių formatai: A4, A5, A6 ir kt.

 • Aukų dėžutės, balsadėžės

  Gaminame aukštos kokybės balsadėžes ir aukų dėžutes. Dėžutės gaminamos iš 3-5 mm skaidraus organinio stiklo (akrilo), klijavimui naudojami specialūs skaidrūs klijai. Dėžutės gali būti saugiai užrakinamos spyna,  o esant reikalui lengvai galėsite išimti jose esantį turinį. Dėžutės gali būti standartinės, arba specialiai pagamintos pagal Jūsų užsakymą.

 • Gaminiai į eurosieneles

  Euro sienelė - viena universaliausių prekybinės įrangos sistemų, kurioje tvirtinasi įvairūs elementai, tokie kaip lentynėlės, laikikliai, pakabos ir t.t. Visi šie elementai gali būti skirtingų dydžių ir formos, kad tiksliai atitiktų kiekvieno žmogaus poreikius. Priedų montavimas į euro sieneles yra itin paprastas, nereikia jokio išankstinio paruošimo.

 • Rašiklių stoveliai

  Gaminame stilingus pastatomus rašiklių stovelius iš skaidraus organinio stiklo.

 • Papuošalų stoveliai

  Stoveliai skirti auskarams, žiedams, grandinėlėms, karoliams ir kitiems papuošalams laikyti ir eksponuoti. Puikiai tinka estetiniam ir stilingam produktų pateikimui.

 • Plastikinės pjaustymo lentelės

  Pjaustymo lentelė - nepamainomas įrankis kiekvieno žmogaus virtuvėje. Plastikinės pjaustymo lentelės turi didelę paklausą, kadangi jos patvaresnės negu medinės ir lengvai prižiūrimos - jas galima plauti netgi indaplovėje. Pjaustymo lentelės turi specialius grovelius skysčiams nubėgti, patogią rankeną.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 29 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 29 dalykų