Šilumos ir garso izoliacijai

Karščiui atsparios sanarinimo ir izoliacinės medžiagos židiniams, krosnims, šildymo katilams.

Šilumos ir garso izoliacijai  Rasta 60 prekės(-ių).

Prekių grupės

 • Stiklo pluošto virvė

  Stiklo pluošto pintos virvė tai sandarinimo ir izoliavimo medžiaga, skirta įvairių židinių, krosnelių, katilų valymo angų sandarinimui. Taip pat durelių sandarinimui patiems įvairiausiems kieto kuro katilams. Puikiai pakeičia asbestines virves.

 • Keramikinio pluošto virvė

  Keramikinio pluošto virvė tai sandarinimo ir izoliavimo medžiaga, skirta įvairių židinių, krosnelių, katilų valymo angų sandarinimui. Taip pat durelių sandarinimui patiems įvairiausiems kieto kuro katilams. Puikiai pakeičia asbestines virves. Pasižymi puikiu cheminiu stabilumu ir tvirtumu bei atsparumu terminiam šokui bei korozijai

 • Vermikulito plokštės

  Tai ugniai atsparios plokštės pagamintos iš išplėsto vermikulito ir specialaus neorganinio rišiklio, suteikiančio joms didelį temperatūrinį atsparumą: AR markės plokštėms 950 ºC, AS markės plokštėms 1150 ºC. Plokštėse nėra  nei asbesto, nei stiklo pluošto ar keramikinio pluošto dalelių. Plokštės yra kietos ir atsparios mechaniniam poveikiui, jas lengva mechaniškai apdirbti (pjauti, gręžti, frezuoti ir t.t.).

 • Akyta guma

  Akyta (porėta) guma yra gaminama iš EPDM gumos. Atspari atmosferos poveikiui (orui, UV spinduliams), ugniai. Gumoje esančios mikroporos yra uždaros struktūros, todėl nepraleidžia oro ir negeria vandens. Ši minkšta, elastinga guma naudojama tarpinių ir kitų sandariklių gamyboje, detalių ir mazgų padengimui, vibracijos mažinimui, terminei izoliacijai, triukšmo slopinimui.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 60 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 60 prekių